Haber

Trendyol 1. Lig’de 2023-2024 Sezonu İlk 5 Hafta Programı Açıklandı

Trendyol 1. Lig’de 2023-2024 sezonunun ilk 5 hafta programı belli oldu.

Trendyol 1. Lig’de ilk 5 haftanın karşılaşma programı belli oldu. 11 Ağustos’ta başlayacak yeni sezonun ilk 5 hafta programı Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) tarafından açıklandı.

Trendyol 1. Lig’in ilk hafta programı şöyle:

11 Ağustos Cuma

21.00 Boluspor – Adanaspor

12 Ağustos Cumartesi

17.00 Ankara Keçiörengücü – Eyüpspor

19.15 Giresunspor – Bodrumspor

21.45 Kocaelispor – Manisa FK

13 Ağustos Pazar

17.00 Tuzlaspor – Çorum FK

17.00 Gençlerbirliği – Ümraniyespor

19.15 Erzurumspor FK – Bandırmaspor

21.45 Göztepe – Sakaryaspor

14 Ağustos Pazartesi

21.00 Şanlıurfaspor – Altay

Trendyol 1. Lig 2. hafta programı:

18 Ağustos Cuma

21.00 Çorum FK – Giresunspor

19 Ağustos Cumartesi

17.00 Bodrumspor – Erzurumspor FK

19.15 Ümraniyespor – Göztepe

21.45 Adanaspor – Şanlıurfaspor

20 Ağustos Pazar

17.00 Bandırmaspor – Boluspor

17.00 Manisa FK – Ankara Keçiörengücü

19.15 Sakaryaspor – Gençlerbirliği

21.45 Altay – Tuzlaspor

21 Ağustos Pazartesi

21.00 Eyüpspor – Kocaelispor

Trendyol 1. Lig 3. hafta programı:

25 Ağustos Cuma

21.00 Erzurumspor FK – Manisa FK

26 Ağustos Cumartesi

17.00 Tuzlaspor – Eyüpspor

19.15 Gençlerbirliği – Bodrumspor

19.15 Sakaryaspor – Ümraniyespor

21.45 Göztepe – Çorum FK

27 Ağustos Pazar

17.00 Ankara Keçiörengücü – Adanaspor

19.15 Boluspor – Şanlıurfaspor

21.45 Kocaelispor – Altay

28 Ağustos Pazartesi

21.00 Giresunspor -Bandırmaspor

Trendyol 1. Lig 4. hafta programı

1 Eylül Cuma

21.00 Adanaspor – Kocaelispor

2 Eylül Cumartesi

17.00 Bandırmaspor – Sakaryaspor

17.00 Manisa FK – Tuzlaspor

19.15 Boluspor – Ankara Keçiörengücü

21.45 Eyüpspor – Giresunspor

3 Eylül Pazar

17.00 Bodrumspor – Ümraniyespor

19.15 Çorum FK – Gençlerbirliği

21.45 Şanlıurfaspor – Erzurumspor FK

21.45 Altay – Göztepe

Trendyol 1. Lig 5. hafta programı

16 Eylül Cumartesi

16.00 Ankara Keçiörengücü – Şanlıurfaspor

16.00 Erzurumspor – Altay

19.00 Ümraniyespor – Çorum FK

19.00 Kocaelispor – Boluspor

17 Eylül Pazar

16.00 Tuzlaspor – Adanaspor

16.00 Giresunspor – Manisa FK

19.00 Gençlerbirliği – Eyüpspor

19.00 Göztepe – Bandırmaspor

18 Eylül Pazartesi

20.00 Sakaryaspor – Bodrumspor – İSTANBUL

besikduzuhaber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu